Pred 2.ročníkom turnaja sme vyspovedali dvoch prihlásených hráčov:

1. Čo hovoríš na myšlienku/nápad zorganizovať turnaj s názvom GAMECUP?
MADU – S organizátorom sa poznám už dlhšiu dobu a viem, že taketo podujatia ho bavia. A zahrat si FIFU s partiou chalanou pod jednou strechou je super zážitok.
MINO – Myšlienka organizovania turnaja sa mi veľmi páči, nájde si obľubu u veľa chalanov, pre ktorých je futbal hobby a aktívny hráči na konzolách sa môžu na tomto turnaji porovnať ako na tom herne sú.

2. Bol si aj na prvom ročníku? Ak áno ako si dopadol?
MADU – Zúčastnil som sa aj prvého ročníka, postúpil som zo skupiny so ziskom 9 bodov, ale v osemfinále som urobil viacero chýb a nepostúpil som ďalej.
MINO – Zúčastnil som sa prvého ročníka a myslím si, že bol vydarený po každej stránke. Turnaj bol kvalitne zastúpený, konkurencia bude tohto roku určite veľká. Postúpil som do vyraďovacej časti kde som v prvom kole išiel ďalej ale následne ma vyradil neskorší víťaz turnaja Cehy.

3. S akým tímom budeš hrať na 2.ročníku a prečo?
MADU – Mojím obľúbeným tímom je Manchester united a za nich budem hrat aj tento rok.
MINO – Aj keď mojím obľúbeným tímom je Chelsea Londýn vybral som si tento rok PSG . Majú skutočne silné mužstvo a verím, že s nimi môžem zabojovať o lepšie umiestnenie.

4. Aké máš ambície v tomto turnaji? Ktorá cena sa ti najviac páči?
MADU – Ambície su vždy vysoké, ale veľa bude záležať od danej situácie. Žreb bude nekompromisný ale urobim všetko preto aby som sa dostal v turnaj čo najďalej. A k tej cene, taky dres by sa mi paci 😉
MINO – Ambície, umiestniť sa lepšie ako minulý rok, všetky ceny sú skutočne lákavé, no hlavná cena PS4 je asi najlákavejšia .